Home » strona główna » Laboratoria przyszłości – kwiecień 2023

Laboratoria przyszłości – kwiecień 2023

W kwietniu br. udało nam się urozmaicić lekcje dzięki sprzętowi otrzymanemu w ramach laboratoriów przyszłości.  Na lekcjach informatyki wykorzystywaliśmy aparat fotograficzny zakupiony w ramach laboratoriów przyszłości, którym uczniowie wykonywali zdjęcia, które następnie edytowali w programie Gimp.  Aparat oraz sprzęt nagłaśniający wykorzystywany był również podczas uroczystości szkolnych.

fot. Małgorzata Waligóra

@LaboratoriaPrzyszlosci
@LaboratoriaPrzyszłości


Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo