Home » strona główna » Listopad z laboratoriami przyszłości

Listopad z laboratoriami przyszłości

Jak co miesiąc podczas lekcji  wykorzystywane są w naszej szkole pomoce uzyskane w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. W listopadzie korzystano  m. in. z głośników stereo Logitech Z130 na lekcjach języka angielskiego, z kolei podczas licznych uroczystości szkolnych używano aparatu fotograficznego Canon oraz statywu do tego aparatu, za pomocą których uwiecznione zostały ważne dla szkoły chwile. Fotografie są na bieżąco zamieszczane na stronie szkoły.  

Również każdym miesiącu, również w listopadzie, regularnie wykorzystywane są pistolety do kleju wraz ze sztyftami do tych pistoletów . Dzięki nim wykonano przepiękne prace:

  • ŻYRAFA – praca przestrzenna wykonana z kolorowego papieru, rolki po papierze toaletowym, bibuły oraz przy użyciu kleju na gorąco.
  • DARY JESIENI – praca z wykorzystaniem nasion fasoli, grochu i słonecznika mocowanych klejem na gorąco do kartonu do którego wcześniej przyklejono kolorowy papier.

Dodatkowo uczniowie klasy IV w ramach lekcji przyrody poznając pogodę i inne zjawiska przyrodnicze chętnie pracowali ze stacją pogody. Ćwiczyli odczytywanie temperatury na termometrze w stopniach Celsjusza i jednostkach Kelwina. Z zaangażowaniem przeliczali stopnie Celsjusza na  jednostki Kelwina i odwrotnie. Zainteresowanie wzbudzał również barometr i higrometr.  

@Laboratoria Przyszlosci

#LaboratoriaPrzyszłości 

#LaboratoriaPrzyszlosci
Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo