Home » strona główna » Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

23 listopada 2022 r. w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Rozdzielu  odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Bohaterami były dzieci 3- 4 letnie z oddziału przedszkolnego z wychowawczynią Justyną Majda. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przedszkolaków oraz ich rodziców przez Panią Dyrektor                                 Alicję Adamczyk – Brózdę. Następnie maluchy zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził niemały zachwyt Pani Dyrektor oraz zaproszonych rodziców dzieci. Nasze przedszkolaki bezbłędnie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły w rytm muzyki . Punktem kulminacyjnym było pasowanie każdego dziecka przez Panią Dyrektor na prawdziwego przedszkolaka.  Pani Dyrektor  symbolicznie położyła ołówek na ramieniu każdego dziecka. Następnie wręczono dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz słodkie rogi obfitości przygotowane wspólnie z rodzicami. Po części oficjalnej dzieci ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo