Home » strona główna » Nasi uczniowie w akcji BohaterON

Nasi uczniowie w akcji BohaterON

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości w całym kraju organizowanych jest szereg uroczystości patriotycznych. W naszej szkole również zaplanowano szereg inicjatyw mających na celu upamiętnić bohaterstwo, tych którzy na przestrzeni dziejów oddali życie za wolną Ojczyznę. Jedną z nich jest  BohaterON  –  ogólnopolska akcja mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, poprzez wysyłanie im symbolicznych kartek.  Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.  
                    

                                                                       

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_20161212_085345_wynik

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo