Home » strona główna » Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

           W poniedziałek 03.09.2018 w Szkole Podstawowej w Rozdzielu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.Pierwszy dzień szkoły tradycyjnie rozpoczął się od Mszy świętej w Kościele parafialnym pw.  Św. Mikołaja w Żegocinie. Następnie uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie uroczyście  odśpiewali hymn, a pani dyrektor Alicja Adamczyk-Brózda ciepło powitała wszystkich obecnych oraz poinformowała o organizacji nowego roku szkolnego. Następnie podopieczni  udali się na spotkania z wychowawcami w klasach.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów, a nauczycielom dużo cierpliwości i uśmiechu.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_2884

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo