Home » strona główna » Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

„Pasowanie na Przedszkolaka” odbyło się w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. Bł. Karoliny Kózkówny w Rozdzielu dn.10.X.2023r. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Odświętny strój dzieci podkreślił doniosłość wydarzenia. W  uroczystości wzięli udziału rodzice dzieci.  Swoją obecnością zaszczyciła dzieci Pani Dyrektor Katarzyna Cudejko, która z podziwem przyglądała się najmłodszym dzieciom.  Z wielkim zaangażowaniem maluszki przedstawiły program artystyczny. Zanim przystąpiono do ceremonii pasowania, przedszkolaki przekonały  Panią Dyrektor o tym, że zasługują na miano PRZEDSZKOLAKA. Pięknie zaprezentowały się poprzez recytację, śpiew i taniec. Następnie po przyjęciu ślubowania PANI DYREKTOR dużym drewnianym ołówkiem dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy pasowania na przedszkolak oraz słodkości. Z uśmiechem na buziach, w atmosferze radości i przyjaźni minął kolejny, ale jak ważny dla maluszków dzień w przedszkolu.

Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo