Home » strona główna » Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka odbyło się w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. Bł. Karoliny Kózkówny w Rozdzielu 27 października 2020 r.

Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Odświętny strój dzieci podkreślił doniosłość wydarzenia.

W związku z pandemią Covid -19 w uroczystości nie wzięli udziału rodzice dzieci. Na uroczystości była obecna Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katrzyna Gąstoł -Ryba. Pani Dyrektor Alicja Adamczyk- Brózda, z podziwem przyglądała się najmłodszym dzieciom.  Maluszki z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny. Zanim przystąpiono do ceremonii pasowania, przedszkolaki przekonały Panią Dyrektor o tym, że zasługują na miano PRZEDSZKOLAKA. Pięknie zaprezentowały się poprzez recytację, śpiew i taniec. Następnie po przyjęciu ślubowania Pani Dyrektor dużym drewnianym ołówkiem dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały od nauczycielki grupy Pani Justyny Majda, pamiątkowe dyplomy. Przedszkolaki  gorącymi oklaskami podziękowały swojej Pani za przygotowanie ich do uroczystości. Z uśmiechem na buziach, w atmosferze radości i przyjaźni minął kolejny, ale jak ważny dla maluszków dzień w przedszkolu. Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo