Home » strona główna » Projekt edukacyjny

Projekt edukacyjny

W naszej szkole od 11 września do 16 października został przeprowadzony projekt edukacyjny pn. „Przedsiębiorczy odpowiedzialny społecznie obywatel”, będący częścią Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 ze środków Unii Europejskiej.

Przez 6 piątków prowadzone były zdalnie wykłady i ćwiczenia przez nauczycieli akademickich z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Koordynatorem projektu we wszystkich edycjach był dr Wojciech Maciejewski. W zajęciach uczestniczyło 11 uczniów z klasy VIII-mej i VII-mej. Młodzież zdobywała umiejętności i wiadomości, które wykorzystają przy wyborze własnej drogi życiowej. Najbardziej aktywni uczniowie otrzymali bardzo ciekawe nagrody i upominki.

Był to już trzeci i ostatni rok uczestnictwa w tym projekcie, w latach poprzednich zajęcia odbywały się na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, obecne ze względu na „pandemię” odbywały się zdalnie.

Jako opiekun uważam projekt za bardzo ciekawy i wartościowy, pomocny przy wyborze szkoły ponadpodstawowej oraz dalszej edukacji, czy pracy.

Szkolny opiekun projektu
Roman Nożkiewicz

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo