Home » strona główna » Rekrutacja dzieci 3 i 4 letnich do dodatkowego Oddziału Przedszkolnego w Rozdzielu

Rekrutacja dzieci 3 i 4 letnich do dodatkowego Oddziału Przedszkolnego w Rozdzielu

Dyrektor Szkoły Podstawowej  w Rozdzielu informuje, że  do 27.08. 2018 r. prowadzona jest rekrutacja dzieci 3 i 4 letnich do dodatkowego Oddziału Przedszkolnego w Rozdzielu.  Na utworzenie nowego oddziału Gmina Żegocina złożyła wniosek o dofinansowanie w ramach działania 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego Poddziałanie 10.1.2 Wychowanie przedszkolne – SPR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. W dniu 25.10.2017 r. podpisano umowę o dofinansowanie dla projektu pn. “Akademia przedszkolaka w Gminie Żegocina”.

W ramach kosztów kwalifikowanych uwzględniono koszty dotyczące adaptacji pomieszczeń i doposażenie nowego oddziału przedszkolnego, realizacji zajęć dodatkowych dla dzieci i rodziców a także podniesienie kompetencji i kwalifikacji nauczycieli. W ramach zajęć dodatkowych dla dzieci i rodziców zaplanowano zajęcia logopedyczne, zajęcia z rytmiki i tańca, zajęcia plastyczne oraz zajęcia informatyczne.Dla rodziców zaplanowano warsztaty na temat: “Jak jeść mądrze i zdrowo” i “ O wadach wymowy i rozwoju mowy”. Dodatkowo w ramach zadania dotyczącego podniesienia kompetencji i kwalifikacji nauczycieli zaplanowano studia podyplomowe z logopedii dla jednego nauczyciela, szkolenie z zastosowaniem  tablic interaktywnych, oraz warsztaty dla nauczycieli: “100 pomysłów na zabawy z dziećmi”, “Metody integracyjne w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym” oraz “Zrób to sam. Pracownia dla dużych i małych”. Całkowita kwota kosztów ww. projektu wynosi 170 808,75 a kwota przyznanego dofinansowania wynosi 145 187,43 zł.  Są jeszcze wolne miejsca dla dzieci 3 i 4 letnich. Zapraszamy!

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_4321

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo