Home » strona główna » Wykaz Katechizmów do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Wykaz Katechizmów do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Katechizmy i ćwiczenia (karty pracy) pozostają bez zmian w nowym roku szkolnym 2018/2019, zgodnie z tym, co podawałem w czerwcu oraz w zeszłym roku. Klasy 7 i 8 jeszcze w tym roku pracować będą na książkach do byłych klas odpowiednio I i II gimnazjum,które najlepiej odkupić od poprzednich roczników 

 Klasa 7: „Spotykam Twoje słowo”. Podręcznik i karty pracy, red. ks. Paweł Mąkosa, wyd. Gaudium oraz „Katechizm bierzmowanych”, Tarnów (żółty).
Klasa 8: „Z Tobą idę przez życie”. Podręcznik i karty pracy, red. ks. Paweł Mąkosa, wyd. Gaudium.
Klasa III gimnazjum „Żyję twoją miłością”. Podręcznik i karty pracy, red.ks. Paweł Mąkosa, wyd. Gaudium. Wydawnictwo wypuściło serię tych książek ze zmienioną okładką, czyli są podpisane 7 i 8 klasa, ale to jest ten sam podręcznik i nie warto kupować nowej książki dla samej tylko okładki.
W trzeciej klasie również bez zmian, czyli: „Przyjmujemy Pana Jezusa”, red. ks. Piotr Goliszek, wyd. Gaudium.
Pozdrawiam
ks. Mateusz Nowak

 

 

 

 

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_0017

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo