Home » strona główna » Spotkanie integracyjne z uczniami PSP z Rajbrotu

Spotkanie integracyjne z uczniami PSP z Rajbrotu

Spotkanie integracyjne uczniów z różnych szkół to ciekawa atrakcja, niezwykłe doświadczenie oraz możliwość zawarcia nowych znajomości.  15 maja 2018 roku uczniowie klasy I i II  naszej szkoły pod opieką wychowawców, udali się na wycieczkę do Rajbrotu. Tam zostali miło przyjęci przez  uczniów klasy I  wraz z wychowawcą p. Lucyną Paruch, która zapoznała dzieci z historią miejscowości.

Uczestnicy zwiedzili centrum wsi, zabytkowy drewniany kościół, spichlerz, dziedziniec nowej świątyni, oraz szkołę. Następnie wszyscy udali się do zakładu JURA , zajmującego się produkcją makaronów i chrupek, gdzie p. Łukasz Radzięta  opowiedział szczegółowo o procesie produkcji chrupek. Ogromne emocje wzbudziły ciepłe chrupki, którymi można było się częstować do woli.  Wszyscy wracali w wyśmienitych nastrojach, tym bardziej, że każdy  otrzymał niespodziankę – paczkę chrupek. Kolejnym punktem atrakcji było przejście   na Orlik, gdzie rozegrano mecz piłki nożnej Rajbrot – Rozdziele, który zakończył się remisem. Na uznanie zasługuje wysoka sprawność fizyczna uczniów z obu szkół i umiejętność rywalizacji fair play. W drodze na boisko, uczestnicy wstąpili na lody, które smakowały wyśmienicie.

Na zakończenie miłego spotkania, trochę zmęczeni, ale bogaci w nową wiedzę i znajomości, pełni wrażeń, wszyscy pożegnali się i powrócili do swoich szkół.

 

                                                                                                                   

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_0951

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo