Home » strona główna » Spotkanie uczniów klas I-III z pielęgniarką szkolną

Spotkanie uczniów klas I-III z pielęgniarką szkolną

12 kwietnia, w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas I-III  z pielęgniarką szkolną panią Agatą Bulandą. Tematem spotkania było „Zdrowie i higiena osobista”.  Dzieci z klasy I przedstawiły dla swoich starszych koleżanek i kolegów  krótkie humorystyczne wiersze  z pouczającymi morałami.; nie zabrakło również piosenek. Pani pielęgniarka w ciekawy sposób przybliżyła obecnym, jak ważne w życiu każdego człowieka, a w szczególności dzieci w wieku szkolnym, jest dbanie o zdrowie. Mówiła między innymi o tym, jaki wpływ na rozwój organizmu dzieci ma higiena ciała, zdrowy styl życia, prawidłowe odżywianie. Zwróciła też uwagę, na istotę przebywania i wypoczynku na świeżym powietrzu. Dzieci z uwagą wysłuchały fachowych rad.

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

DSCF1126.800x600.176.6K

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo