Home » strona główna » Wizyta w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żegocinie.

Wizyta w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żegocinie.

20 marca 2018r., uczniowie klasy pierwszej i drugiej Szkoły Podstawowej w Rozdzielu wraz z wychowawcami, byli z wizytą w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żegocinie.

 Dzieci zostały zapoznane przez Panią Ewę Tajs- kierownika tejże placówki z funkcjonowaniem i działalnością tego obiektu. Zwiedzały pracownie, oglądały i podziwiały piękne prace wykonywane przez osoby przebywające tu  na co dzień oraz przez ich opiekunów i instruktorów.  Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w warsztatach plastyczno-technicznych, w ramach których wykonywali wielkanocne stroiki. W końcowej części integracyjnego spotkania, uczestnicy złożyli sobie świąteczne życzenia.

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_8145_wynik

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo