Home » strona główna » Sukces uczniów klasy VIII w Ogólnopolskim Konkursie „Być jak ona III edycja”

Sukces uczniów klasy VIII w Ogólnopolskim Konkursie „Być jak ona III edycja”

            Miło nam poinformować, iż w Ogólnopolskim Konkursie „Być jak Ona 3 edycja”, organizowanym przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej w Rozdzielu zajęli III miejsce.

Sukces uczniów jest ogromny, biorąc pod uwagę, że do konkursu zgłosiło się 1311 klas! Przyznano w nim nagrody główne ( po 7 równorzędnych miejsc zwycięskich ) oraz wyróżnienia.

         Udział w konkursie polegał na przeprowadzeniu lekcji o Irenie Sendlerowej, kobiecie odznaczonej medalem Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata za uratowanie 2,5 tys dzieci żydowskich z getta warszawskiego. Następnie na tej podstawie uczniowie mieli przygotować opis działań bohaterki oraz wykonać jej portret. Należało też wysłać fotorelację z lekcji poświęconej postaci, której poświęcony był konkurs. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem włączyli się w przedsięwzięcie i wykonali przepiękną pracę węglem oraz opracowali 3- stronicowy referat.

          Serdecznie gratulujemy sukcesu !!!

        

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo