Home » strona główna » Szkoła do hymnu

Szkoła do hymnu

            „Szkoła do hymnu” to kontynuacja akcji zapoczątkowanej  przez Biuro Programu „Niepodległa” w 2018 roku. Wtedy  wspólne śpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” odbyło się pod hasłem „Rekord dla Niepodległej”. Wzięło w niej  udział prawie 1000 szkół, które zorganizowały wspólne śpiewanie na 6 kontynentach. Zainteresowanie śpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego przez lata nie słabnie. Hymn śpiewany jest zawsze w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości – 10 listopada, o godz. 11.11.Uczniowie naszej szkoły również po raz kolejny wzięli udział w tej akcji.  Dnia 10 listopada wszyscy zgromadzili się na korytarzu
 i pięknie,  z ogromnym zaangażowaniem, odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, przyjmując postawę godną młodego Polaka.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo