Home » strona główna » XXV Rajd Szlakiem Cmentarzy I Wojny Światowej

XXV Rajd Szlakiem Cmentarzy I Wojny Światowej

Uczniowie naszej szkolny jak co roku wzięli udział w kolejnym – tym razem XXV Rajdzie Szlakiem Cmentarzy I Wojny Światowej „Jak oni w 1914…”. Rajd rozpoczął się na Cmentarzu 304 w Łąkcie Górnej, gdzie uczniowie wysłuchali prelekcji historycznej. Następnie udali się na cmentarze w Rajbrocie: Kobyła oraz Rakowiec, a swoją wędrówkę zakończyli w CKSiT w Żegocinie. Tam mieli okazję m.in. wysłuchać koncertu uczniów ze Szkoły Muzycznej. Po części artystycznej uczniowie zostali przewiezieni na nocleg do szkoły w Rozdzielu, skąd rankiem wyruszyli na cmentarz nr 357 „Jastrząbka” w Kamionce Małej, gdzie uczestniczyli w nabożeństwie patriotycznym.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo