Home » strona główna » Uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej w Rozdzielu zostali studentami Uniwersytetu Pedagogicznego

Uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej w Rozdzielu zostali studentami Uniwersytetu Pedagogicznego

Od dnia 19 października 2018 roku przez kolejnych sześć tygodni młodzież z Rozdziela uczestniczyć będzie w projekcie zorganizowanym przez  Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie pod nazwą „ Przedsiębiorczy i odpowiedzialny obywatel”.

 Przez kolejnych sześć piątków, po zajęciach w szkole  uczniowie będą wyjeżdżać do Krakowa na wykłady i warsztaty z zakresu przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego. Zajęcia te mają na celu rozwinięcie kompetencji uczestników z zakresu innowacyjności, przedsiębiorczości, krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów, inspirowania do twórczego myślenia oraz  doskonalenie umiejętności pracy zespołowej w kontekście przyszłego środowiska pracy. Udział w każdym wykładzie i warsztatach będzie potwierdzony zaliczeniem w indeksie, który uczestnicy otrzymali podczas inauguracji projektu.

Ponadto uczniowie z Rozdziela zapoznają się również ze środowiskiem akademickim i uczelnią jako miejscem pracy i życia naukowego. A może ktoś z nich zostanie w przyszłości studentem lub wykładowcą Uniwersytetu Pedagogicznego

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7159

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo