Home » strona główna » WAŻNA INFORMACJA DLA UCZNIÓW, RODZICÓW I PRACOWNIKÓW SZKOŁY!

WAŻNA INFORMACJA DLA UCZNIÓW, RODZICÓW I PRACOWNIKÓW SZKOŁY!

W związku z pismem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bochni z dnia 8 października 2020r. mając na uwadze dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną w całym kraju związaną z rozprzestrzenianiem wirusa SARS-CoV-2 informuję, że na terenie naszej szkoły od dnia 12 października 2020r obowiązuje noszenie maseczek lub przyłbic przez wszystkich pracowników szkoły. Dotyczy to również rodziców wchodzących na teren budynku szkoły. Natomiast uczniowie klas I-VIII przychodzą w maseczkach do szkoły, zdejmują tylko na zajęciach lekcyjnych, noszą maseczki na przerwach i po zakończonych zajęciach.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo