Home » strona główna » Wycieczka edukacyjna klas I-III w ramach projektu przyrodniczego

Wycieczka edukacyjna klas I-III w ramach projektu przyrodniczego

23 maja, uczniowie klas I-III pod opieką wychowawców i chętnych rodziców (p.Bogumiła Janiczek, p. Marta Frączek, p. Sabina Paruch, p. Barbara Adamczyk) wybrali się na pieszą wędrówkę do Laskowej. Wycieczka realizowana była  w ramach podsumowania projektu przyrodniczego, w którym dzieci z  klas I-III brały udział w II półroczu.  Była to doskonała okazja do integracji uczniów, a dzięki  wspaniałej pogodzie można było podziwiać piękno naszej małej Ojczyzny.

     W opinii uczestników wycieczka była wspaniała; łączyła walory wychowawcze, zdrowotne i ekologiczne.  Dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.  

          Dzieci oraz wychowawczynie szczególne podziękowania kierują do Pani Katarzyny Rozum (Cioci Julki Kani z klasy I),  która w sklepie MarketVita bardzo gościnnie przyjęła dzieci i całej grupie zasponsorowała napoje oraz słodycze.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo