Home » strona główna » V Młodzieżowy Rajd Turystyczny im. Cz. Blajdy

V Młodzieżowy Rajd Turystyczny im. Cz. Blajdy

10 maja, uczniowie klasy VI naszej szkoły wzięli udział w V Młodzieżowym Rajdzie Turystycznym im. Czesława Blajdy, organizowanym co roku przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Żegocińskiej. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, rozdzielska drużyna ,,Traperów” wraz z innymi grupami z terenu gminy Żegocina pokonała trasę ok. 10 km, podziwiając równocześnie piękno rodzimego krajobrazu.

Szczegółowe informacje pod linkiem: https://zegocina.pl/v-mlodziezowy-rajd-turystyczny-im-czeslawa-blajdy-

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo