Home » strona główna » Wycieczka klas I – III

Wycieczka klas I – III

1 października (piątek) uczniowie  klas I-III wraz
z wychowawcami udali się na wycieczkę do Żegociny.  Dzieci miały możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia od środka. Z wielkim zainteresowaniem słuchały informacji
o pracy piekarza, przekazywanej przez Kierownika Piekarni GS w Żegocinie Pana Jerzego Adamczyka, który
w sposób profesjonalny zapoznał dzieci z etapami powstawania pieczywa oraz produktami potrzebnymi do jego wypieku. Dzieci zostały oprowadzone po najważniejszych pomieszczeniach, zobaczyły również maszyny niezbędne do pracy piekarza. Cudowny zapach
i aromat upieczonego pieczywa sprawił, że dzieci poczuły się głodne i z wielkim apetytem zjadały przepyszne precelki przygotowane specjalnie dla nich. Uczestnicy serdecznie podziękowali Panu Jerzemu za okazaną gościnność i bardzo miłą atmosferę.

Następnie dzieci udały się do Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Żegocinie, gdzie w kinie ,, Żegotka” oglądnęły film pt. ,, Biały Kieł”. Następnym punktem programu była Izba Regionalna, gdzie dzieci podziwiały eksponaty oraz różne rękodzieła. Na zakończenie, dzieci odwiedziły Gminną Bibliotekę.


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo