Home » strona główna » Wycieczka na Jastrząbkę

Wycieczka na Jastrząbkę

      Korzystając z uroków pięknej jesiennej pogody, 27 października uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami udali się pieszo na  wycieczkę na Jastrząbkę. Głównym celem tej wyprawy było uczczenie pamięci poległych żołnierzy z okresu I wojny światowej. Dzieci złożyły na mogiłach kwiaty, znicze oraz pomodliły się w intencji zmarłych. Wędrówka była doskonałą okazją do integracji uczniów, a dzięki  wspaniałej pogodzie można było podziwiać piękno naszej Ojczyzny. Wszyscy wrócili z wyprawy zmęczeni, ale zadowoleni.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo