Home » strona główna » Wygraliśmy Naukową Stację Zabaw PGNiG – To nasz wspólny sukces!

Wygraliśmy Naukową Stację Zabaw PGNiG – To nasz wspólny sukces!

Niezwykłym i skutecznym  zaangażowaniem w głosowaniu na Naukową  Stację Zabaw,  wykazali się rodzice, dzieci i młodzież z Rozdziela.  Bardzo liczna grupa uczniów naszej szkoły  codziennie wysyłała głosy, nawet w czasie trwania ferii zimowych. Jesteśmy dumni z ich obowiązkowości i poświecenia wolnego czasu na realizację wspólnego, wspaniałego celu.   

 

 

Do samego  końca głosowania, czyli przez V kolejnych edycji,  w sukces  wierzyły inicjatorki tego  projektu Panie Barbara Frączek-Orzeł i  Joanna Sroka. Wspaniała,   aktywna grupa  rodziców czyli  Pani Monika Książka-Leśniak, Pani Marzena Pajor, Pani Beata Podolna,  Pani Marta Frączek i Pani Beata Włudyka, zachęcały do udziału w kolejnych edycjach i mobilizowały do głosowania  coraz większe grono życzliwych   osób.   Pani Anna Zelek, Pani Katarzyna Cudejko, Anna Waligóra i Lucyna Dudek do końca trwania programu były bardzo konsekwentne w wysyłaniu głosów, z wielką wiarą, na nasz wspólny w sukces. Szczególne podziękowania składamy dyrekcjom, nauczycielom, uczniom i pracownikom poszczególnych szkół i przedszkoli z terenu naszej gminy  oraz  szkołom z zaprzyjaźnionych, sąsiednich gmin.  Dziękujemy pracownikom Urzędu Gminy i Gminnej Biblioteki Publicznej w Żegocinie. Bardzo wdzięczni jesteśmy  za każdy oddany na nas głos przez mieszkańców poszczególnych wsi z terenu naszej gminy i sympatyków z całej Polski. Największą wdzięcznością dla każdego głosującego niech będzie radość dzieci, które będą korzystać z nowego placu zabaw. Mamy też nadzieję, że poprzez uczestnictwo w edukacyjnej kampanii społecznej Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza pod hasłem” Pomóżmy Polsce odetchnąć od smogu !”, zwiększyła się nasza wiedza  na temat zagrożeń zdrowia i życia spowodowanych zanieczyszczeniami powietrza. Mając taką świadomość zadbamy wszyscy o czystą przyszłość  naszych rodzin.

 Wyniki V etapu konkursu www.powietrzebezsmieci.pl_

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_0514

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo