Home » strona główna » Wyniki powiatowego konkursu matematycznego w Limanowej

Wyniki powiatowego konkursu matematycznego w Limanowej

W dniu 11 kwietnia 2018r. odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego konkursu pt. „Śladami matematyków” dla klas III gimnazjum. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Limanowski – Jan Puchała.
Konkurs składał się z dwóch części:
– testu jednokrotnego wyboru, który dotyczył życiorysu matematyka Kazimierza Kuratowskiego,
– praktycznej, dotyczącej zadań otwartych z matematyki.
W konkursie wzięło udział 88 uczniów z 19 gimnazjów. Dlatego dużym sukcesem jest wynik naszego ucznia – Michała Nożkiewicza, który zajął I miejsce i otrzymał dyplom oraz nagrodę główną – tablet. W tym konkursie wzięła również udział uczennica Anita Sajdak, która zajęła XIV miejsce. Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej informacji na temat przebiegu konkursu na stronie Portalu limanowskiego.

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_8739

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo