Home » strona główna » Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W Szkole Podstawowej im. Bł. Karoliny Kózkówny w Rozdzielu, zakończenie roku szkolnego 2019/2020 miało zupełnie inną formę niż w latach ubiegłych. Z powodu pandemii koronawirusa, nie było uroczystego apelu, zaproszonych gości ani wręczenia świadectw z wyróżnieniem na forum całej społeczności szkolnej. Zgodnie z zaleceniami GIS, rozdanie świadectw promocyjnych i ukończenia szkoły podstawowej odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego. W wyznaczonych w harmonogramie przedziałach czasowych uczniowie poszczególnych klas indywidualnie zgłaszali się do stanowisk, gdzie z rąk wychowawców mogli odebrać świadectwa i nagrody książkowe za wyniki w nauce oraz inne osiągniecia w minionym roku szkolnym. Pomimo dystansu i zachowywanych środków ostrożności w postaci rękawiczek i maseczek zasłaniających nos i usta, nie zabrakło kwiatów i serdecznych słów ze strony uczniów i rodziców wyrażających wdzięczność wobec nauczycieli za ich pracę w tym trudnym czasie. Wychowawcy również życzyli dzieciom udanych wakacji i korzystania z zasłużonego wypoczynku.Następnie, o godzinie 11:30, uczniowie, rodzice i nauczyciele, wzięli udział w uroczystej mszy świętej w Kościele Parafialnym pw. Św. Mikołaja w Żegocinie.

Po zakończonej mszy świętej absolwenci spotkali się w szkole z dyrektorem i wychowawcą, aby odebrać świadectwa, nagrody i upominki od klasy VII. Potem dołączył do spotkania ks. Mateusz Nowak, który pożegnał się z nauczycielami i absolwentami gdyż po wakacjach podejmie posługę duszpasterską w innej parafii.

[ngg src=”galleries” ids=”282″ display=”basic_thumbnail”]

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo