Home » strona główna » Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dzieci oddziału przedszkolnego i szkoły podstawowej spotykają się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych o godz. 8:45. Po rozdaniu świadectwa, nagród i dyplomów udajemy się na mszę świętą na godz. 10:00 do Kościoła Parafialnego pw. Świętego Mikołaja w Żegocinie. Dowóz dzieci odbędzie się autobusem szkolnym (dwoma kursami) o godz. 9:35 i 9:50 . Dzieci oddziału przedszkolnego jadą do kościoła pod opieką rodziców. Pozostałymi dziećmi opiekują się wychowawcy.

Dziękuję wszystkim Rodzicom za dobrą współpracę i duże zaangażowanie w prace przy szkole oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Życzę Wam dużo zdrowia oraz radości z każdej chwili spędzonej ze swoimi dziećmi. Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły dobrego, spokojnego wypoczynku w czasie urlopu. Wam Drogie Dzieci wspaniałych, radosnych, słonecznych wakacji. Niezapomnianych przygód oraz bezpiecznych zabaw. Drodzy Ósmoklasiści niech wybór kolejnego etapu edukacji przyniesie Wam spełnienie oczekiwań, a w przyszłości będzie satysfakcją i realizacją wszystkich pragnień i oczekiwań.

Pozdrawiam serdecznie Alicja Adamczyk-Brózda


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo