Home » strona główna » Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami

 Na zebranie z rodzicami, które odbyło się w dniu 8 maja 2019 r. zaproszono Panią mgr Bogumiłę Cholewa -psychologa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni. Pani psycholog  omówiła,

współczesne wyzwania rodziców w wychowaniu dzieci i młodzieży. Szczególną uwage zwróciła na rozwój dziecka do 5 roku życia  jego nawyki i zachowania  oraz  umiejetności,  które utrwalane są w dorosłym życiu. Mówiła też o tym, jak rozsadnie wykorzystywać przestrzeń wirtualną. Uświadamiała jakie zagrożenia oraz niebezpieczeństwa płyną z niewłaściwego użytkowania komputera, telefonu i Internetu. Brak świadomości zagrożeń, jakie czekają w sieci sprawia, że dziecko jest na nie bardzo podatne. Ważne jest też aby dzieci wiedziały gdzie szukać pomocy, gdy są świadkami lub ofiarami cyberprzemocy. Spotkanie było bardzo interesujące.

 

 

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo