Home » strona główna » Zjazd Rodzin Szkół im. Świętych i Błogosławionych – Śnietnica

Zjazd Rodzin Szkół im. Świętych i Błogosławionych – Śnietnica

W Diecezjalnym Zjeździe Szkół im. Świętych i Błogosławionych, zorganizowanym 25 września 2018 roku w Śnietnicy – gm. Ujście Gorlickie wzięło udział 35 szkół, ponad 300 uczestników. Poszczególne szkoły reprezentowane były przez delegacje uczniowskie ze sztandarami patronów swoich szkół, dyrektorów, nauczycieli, katechetów. Naszą szkołę reprezentowała 8-osobowa grupa młodzieży wraz z opiekunką, P. katechetką Teresą Libera oraz sztandarem szkoły. 
    Przed rozpoczęciem Mszy świętej wszystkich Gości i delegacje szkół przywitała p. Dyrektor SP w Śnietnicy. Uroczystej Mszy świętej ku czci św. Andrzeja Boboli przewodniczył i Słowo Boże wygłosił Ks. Kustosz Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie – Prałat Józef Niżnik.
    Po zakończonej Mszy świętej, nauczyciele, rodzice i uczniowie SP w Śnietnicy przedstawili montaż słowno – muzyczny o św. Andrzeju Boboli. Na koniec zostały wręczone zwycięzcom konkursu pamiątkowe różańce i książki o św. Andrzeju Boboli, a wszyscy uczestnicy otrzymali obrazki ze św. Andrzejem Bobolą z modlitwą za naszą Ojczyznę.
    

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_3074

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo