Home » strona główna » II miejsce w konkursie fotograficznym

II miejsce w konkursie fotograficznym

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIII Joanna Podolna zdobyła II miejsce w konkursie fotograficznym „Przyłapani na czytaniu” organizowanym przez bibliotekę szkolną Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Św. Jana Pawła II w Łapanowie. Uczestnik mógł przesłać 2 fotografie. Należy również wspomnieć, że na zdjęciach jest nasza uczennica Viktoriia Temchenko, która pozowała koleżance i pomagała przy tworzeniu zdjęć. Więcej informacji na stronie:

https://ckziulapanow.pl/aktualnosci/przylapani-na-czytaniu-368.html

Gratulujemy uczestniczkom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo