Home » strona główna » KONKURS WIEDZY O BŁ. KAROLINIE KÓZKÓWNIE

KONKURS WIEDZY O BŁ. KAROLINIE KÓZKÓWNIE

Dnia 18 listopada 2022 r., w dzień wspomnienia Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, w ramach obchodów Święta Patronki Szkoły, nasi uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy poświęconym tej Postaci.

Konkurs został zorganizowany przez zaprzyjaźnioną z nami szkołę, noszącą takie samo imię- Rzemieślniczą Branżową Szkołę I Stopnia w Pilźnie. Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych i miał formę testu on-line. Wymagał  od uczestników zapoznania się z literaturą poświęconą Bł. Karolinie Kózkównie. O wyznaczonej godzinie uczniowie otrzymali na pocztę elektroniczną link, na którym były umieszczone pytania. Było ich 40, a konkurs trwał 20 minut i wymagał od uczestników wiedzy oraz refleksu.

W konkursie wzięli udział:

Martyna Janiczek i Mateusz Ptaszek z klasy VIII,

Zuzanna Bobowska z klasy VI

Antonina Paruch oraz Julia Ryba  z klasy IV

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż uczennica naszej szkoły- Antonina Paruch zajęła II  miejsce, zdobywając 38 punktów.

Szkolnymi koordynatorami konkursu były: Małgorzata Dudek, Agnieszka Słowiak , Małgorzata Waligóra.

Czas poświęcony na przygotowanie do konkursu na pewno nie był czasem straconym, gdyż uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę o tej pięknej postaci i w ten sposób uczcić jej święto.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo