Home » strona główna » Prośba szkoły w Leszczynie o zagłosowanie na ich przedszkole.

Prośba szkoły w Leszczynie o zagłosowanie na ich przedszkole.

Drodzy Rodzice!

Aktualnie nasze przedszkole uczestniczy w dwóch konkursach „Akademia Przyjaźni My Little Pony” oraz „Akademia Wyobraźni Play Doh”.

Zwracamy się z prośbą o oddawanie głosów na nasze prace konkursowe celem zdobycia pięknych nagród dla dzieci.

Od 23.04.2018 r. od godz. 12:00 do 30.05.2018 r. trwa głosowanie w konkursie „My Little Pony”. Każdego dnia można oddać tylko jeden głos. Aby to zrobić należy wejść na stronę www.akademiaprzyjazni.pl, następnie w zakładkę Konkurs dla przedszkoli, dalej w Galerię Konkursową 
(odnaleźć pracę niepublicznego przedszkola w Leszczynie) i oddać swój głos. Głosujemy codziennie.

Od 30.04.2018 r. od godz. 12:01 do 21.05.2018 r. do godz. 24:00 trwa głosowanie w konkursie „Play Doh”. aby oddać swój głos należy wejść na stronę www.akademia-playdoh.pl, następnie w zakładkę Akademia wyobraźni – konkursy i dalej Galeria, odszukać pracę niepublicznego przedszkola w Leszczynie i oddać głos. Również codziennie można oddać tylko jeden głos.

Prosimy o wsparcie.

Dzieci z Wychowawcami.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_3397

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo