Home » Szkoła Promująca Bezpieczeństwo -Lider Projektu

Szkoła Promująca Bezpieczeństwo -Lider Projektu

 

Szkoła w Rozdzielu od 2010 roku realizuje działania w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa we współpracy z Policją i pozyskanymi w środowisku lokalnym partnerami. Dotychczas udało się nam uzyskać dwa certyfikaty „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo” w latach 2011 i 2013.

Kolejnym krokiem było podjęcie w ubiegłym roku szkolnym 2018/19 nowych działań w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa, tym razem mających na celu zdobycie certyfikatu: „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo – Lider Projektu”. Koordynatorem projektu była Pani Katarzyna Cudejko, to dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu szkoła cieszy się trzema zaszczytnymi wyróżnieniami.

[ngg_images source=”galleries” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”12″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/zsrozdziyp/zsrozdziele/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

W czasie posiedzenia certyfikującego, które odbyło się w dniu 19 grudnia 2018 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Szkole Podstawowej im. Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Rozdzielu przyznano tytuł „Lidera Projektu – Szkoła Promująca Bezpieczeństwo.”

30 kwietnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Bochni miało miejsce uroczyste wręczenie certyfikatów trzem szkołom z powiatu bocheńskiego, którym przyznano ten zaszczytny tytuł. Na ręce Pani Dyrektor Alicji Adamczyk-Brózda certyfikat przekazał Komendant Powiatowy Policji w Bochni, młodszy inspektor Jerzy Polczyk.

Z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Bochni obecni byli również: Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Bochni, aspirant sztabowy Robert Kicka i koordynator projektu, aspirant sztabowy Grzegorz Maj.

Certyfikatem Lidera projektu „Szkoła promująca Bezpieczeństwo” mogą poszczycić się jedynie szkoły z długoletnim udziałem w Projekcie Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa. Certyfikat ten jest symbolicznym wyróżnieniem dla wszystkich osób zaangażowanych i realizujących ten projekt. Jest również zachętą do dalszych działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa.

[ngg_images source=”galleries” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”6″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/zsrozdziyp/zsrozdziele/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo