Home » Szkoła Promująca Bezpieczeństwo -Lider Projektu

Szkoła Promująca Bezpieczeństwo -Lider Projektu

 

Szkoła w Rozdzielu od 2010 roku realizuje działania w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa we współpracy z Policją i pozyskanymi w środowisku lokalnym partnerami. Dotychczas udało się nam uzyskać dwa certyfikaty „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo” w latach 2011 i 2013.

Kolejnym krokiem było podjęcie w ubiegłym roku szkolnym 2018/19 nowych działań w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa, tym razem mających na celu zdobycie certyfikatu: „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo – Lider Projektu”. Koordynatorem projektu była Pani Katarzyna Cudejko, to dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu szkoła cieszy się trzema zaszczytnymi wyróżnieniami.

W czasie posiedzenia certyfikującego, które odbyło się w dniu 19 grudnia 2018 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Szkole Podstawowej im. Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Rozdzielu przyznano tytuł „Lidera Projektu – Szkoła Promująca Bezpieczeństwo.”

30 kwietnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Bochni miało miejsce uroczyste wręczenie certyfikatów trzem szkołom z powiatu bocheńskiego, którym przyznano ten zaszczytny tytuł. Na ręce Pani Dyrektor Alicji Adamczyk-Brózda certyfikat przekazał Komendant Powiatowy Policji w Bochni, młodszy inspektor Jerzy Polczyk.

Z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Bochni obecni byli również: Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Bochni, aspirant sztabowy Robert Kicka i koordynator projektu, aspirant sztabowy Grzegorz Maj.

Certyfikatem Lidera projektu „Szkoła promująca Bezpieczeństwo” mogą poszczycić się jedynie szkoły z długoletnim udziałem w Projekcie Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa. Certyfikat ten jest symbolicznym wyróżnieniem dla wszystkich osób zaangażowanych i realizujących ten projekt. Jest również zachętą do dalszych działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo