Home » strona główna » Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii

W czwartek 25 października wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowym doświadczeniu jakim była żywa lekcja historii. Specjalnie na tę okazję zaproszeni goście z wielkim zaangażowaniem przedstawili najważniejsze wydarzenia z epoki napoleońskiej. Ponadto uczniowie zgłębili swoją wiedzę na temat powstań śląskich oraz Księstwa Warszawskiego. Zaprezentowali także typowe umundurowanie z tego okresu historii. Jeszcze raz dziękujemy za bardzo pouczającą lekcje i mamy nadzieje na kolejne wizyty w naszej szkole.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_6259

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo