Home » strona główna » Sukcesy uczniów naszej szkoły

Sukcesy uczniów naszej szkoły

 Wspaniały sukces naszych uczniów              

Jest nam miło poinformować, iż 12 stycznia, w Małopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych w Lipnicy Murowanej brały udział z naszej szkoły dwie grupy kolędnicze: dziecięca- ,,Z GWIAZDĄ” oraz młodzieżowa -,,Draby”
Dziecięcą grupę tworzyli uczniowie z klas II-VI. Byli to chłopcy: Wojciech Orzeł, Wiktor Orzeł, Mikołaj Jajecznica, Dariusz Matras, Hubert Podolny, Dawid Świerczek.
Natomiast grupa młodzieżowa składała się w większości z uczniów Gimnazjum w Rozdzielu ( Jan Orzeł, Krzysztof Augustyn, Dawid Gogoc, Jakub Kmiecik, Arkadiusz Ptaszek). W skład grupy wchodził również Grzegorz Pławecki -uczeń  klasy VII oraz Jakub Cichoń- absolwent naszej szkoły.
Grupy pięknie zaprezentowały się na lipnickiej scenie, zajmując wysokie lokaty. Młodzieżowa grupa zdobyła II miejsce, natomiast dziecięca grupa zajęła I miejsce i nominowana została na Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych „Pastuszkowe Kolędowanie” w Podegrodziu, gdzie występować będzie 26 stycznia. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_20161212_085345_wynik

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo